0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International
WC Qualification, CAF
Guinea
۱
۴
Morocco
Finished
۰۰:۳۰
Germany Amateur
Landespokal Niederrhein
DJK Adler Frintrop
-
-
Sportfreunde Baumberg
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Campeonato de Reserva de Primera Division
Rosario Central Res.
۲
۱
Patronato Res.
Finished
۱۸:۳۰
Huracan
۱
۲
Boca Jrs
Finished
۱۸:۳۰
South Africa
Super League, Women
Durban Ladies
۲
۲
University of Johannesburg
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Copa Rio U20
Bangu AC RJ
۵
۴
CA Barra Da Tijuca RJ
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
Toppserien, Women
Rosenborg BK Kvinner
۲
۱
Lillestrom SK Kvinner
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
3. Hnl, East
NK Slavija Pleternica
۱
۴
HNK Vukovar 1991
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 13
Racing Murcia
۲
۰
UD Caravaca
Finished
۱۹:۳۰
UD Los Garres
۱
۱
El Palmar CF-Estrella Grana
Finished
۲۲:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
AL Sahel SC
۲
۱
Jeddah Club
Finished
۱۹:۳۰
AL Ain FC
۲
۰
AL Adalh FC
Finished
۲۰:۳۰
Germany Amateur
Landespokal Saarland
Saar 05 Saarbrucken
-
-
SV 07 Elversberg
Finished
۲۰:۳۰
Finland Amateur
3 Division West Group A
Turun Pallokerho
۳
۱
Tove
Finished
۲۰:۳۰
Germany Amateur
Landespokal Hessen
SC 1929 Waldgirmes
-
-
Rot-Weiss Hadamar
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
Krajsky Prebor
Bosonohy
۲
۵
Olympia Rajecko
Finished
۲۱:۳۰
Serbia
Prva Liga
RFK Graficar Beograd
۴
۰
OFK Backa Palanka
Finished
۱۸:۳۰
International Clubs
UEFA Champions League Women
Paris Saint-Germain
۵
۰
Zhilstroy-1 Kharkiv
Finished
۲۱:۳۰
VfL Wolfsburg
۵
۰
Servette Geneva
Finished
۲۱:۳۰
Norway Amateur
U19 Leagues
KFUM Oslo
۴
۱
Drobak/Frogn
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Division 2, Norra Svealand
Karlbergs BK
۵
۱
Gamla Upsala SK
Finished
۲۲:۳۰
Austria
Wiener Landescup
FC Polska
۰
۱۳
FC Stadlau
Finished
۲۲:۳۰
Austria Amateur
Wiener Stadtliga
SV Donau
۲
۱
Favoritner AC
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
Carioca, Seria A, Women
Aa Portuguesa Rj
۱
۲
Bangu Ac Rj
Finished
۲۳:۳۰
Duque de Caxias FC RJ
۰
۲
Perolas Negras Rj
Finished
۲۳:۳۰
Spain
Copa RFEF
Juventud Torremolinos CF
۱
۲
Cordoba CF
Finished
۲۳:۳۰
Real Aviles CF
۰
۳
Racing Santander
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Brasiliense, Segunda Divisao
Gremio Esportivo Brazlandia DF
۷
۰
Bolamense FC DF
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Paulista, Women
Pinda Sport Clube SP
۳
۲
Portuguesa de Desportos SP
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Copa do Nordeste
Moto Clube MA
۳
۲
Retro FC PE
Finished
۲۳:۳۰
Argentina
Primera D Metropolitana
CA Lugano
۱
۰
Puerto Nuevo
Finished
۲۳:۳۰
CSYD Liniers
-
-
Juventud Unida San Miguel
Finished
۲۳:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
KS Ursus Warszawa
۰
۵
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Finished
۱۸:۳۰
Unia Skierniewice
۱
۰
Bron Radom
Finished
۱۸:۳۰
KS Legionovia Legionowo
۴
۲
Lks Lodz Ii
Finished
۱۸:۳۰
KS Blonianka Blonie
۴
۰
Pilica Bialobrzegi
Finished
۱۸:۳۰
Jagiellonia Ii Bialystok
۲
۲
Legia Warszawa II
Finished
۱۹:۳۰
Bulgaria
Afl Cup
FC Zheleznitsa
۰
۳
Granit Vladaya
Finished
۱۸:۳۰
OFK Kostinbrod
۰
۱
FC Balkan Botevgrad
Finished
۱۸:۳۰
Levski Chepintsi
۰
۴
Nadezhda Dobroslavci
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Copa Paulista
EC Xv de Novembro Piracicaba SP
۰
۰
EC Sao Bento SP
Finished
۰۱:۳۰
EC Primavera SP
۲
۲
Santos FC SP
Finished
۲۳:۳۰
Simulated Reality League
World Cup Qualifiers Srl
Honduras Srl
-
-
Jamaica Srl
Finished
۱۲:۳۰
Canada Srl
-
-
Panama Srl
Finished
۱۲:۳۰
El Salvador Srl
-
-
Mexico
Finished
۱۳:۳۰
USA
-
-
Costa Rica Srl
Finished
۱۳:۳۰
USA
Usl League One
New England Revolution Ii
۱
۰
Forward Madison Fc
Finished
۰۲:۳۰
Colombia
Primera B
Itagui Leones FC
۲
۰
Tigres FC
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Gaucho, Serie A2
CE Lajeadense RS
۱
۰
EC Guarani RS
Finished
۰۳:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Rampla Juniors
۱
۱
Uruguay Montevideo FC
Finished
۰۳:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
۰
۳
CA Belgrano
Finished
۰۵:۳۰
Mongolia
National League, Women
Khovd Western
-
-
Mongoliin Temuulel
Finished
۰۶:۳۰
Khukh Chononuud
-
-
Arvis
Finished
۰۸:۳۰
Colombia
Primera A, Clausura
Deportes Quindio
۲
۳
CS Deportivo Pereira
Finished
۰۶:۳۰
Russia
PFL, Center
Dynamo Vladivostok
-
-
FK Ryazan
Finished
۰۸:۳۰
Thailand
Thai League 3
Kasem Bundit University FC
-
-
Phram Bangkok
Finished
۱۱:۳۰
Inter Bangkok
۳
۲
Samut Prakan Fc
Finished
۱۳:۳۰
Mongolia
2Nd League
Selenge FC
-
-
FC Bavarians
Finished
۱۱:۳۰
Ilch FC
۳
۲
Erchim FC B
Finished
۱۶:۳۰
Romania
U19 League
CS Sporting Cluj U19
-
-
CS CFR Simeria U19
Finished
۱۲:۳۰
Acs Asu Politehnica Timisoara U19
-
-
CS Gaz Metan Medias U19
Finished
۱۲:۳۰
Css Lugoj U19
-
-
Css Caransebes U19
Finished
۱۲:۳۰
Acs Sport Team Bucuresti U19
-
-
Farul Constanta U19
Finished
۱۲:۳۰
LPS Targu Mures U19
-
-
Css 2 Baia Mare U19
Finished
۱۲:۳۰
SC Fotbal Club Fcsb U19
-
-
LPS Iolanda Balas Soter Buzau U19
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 1, Reserves
New Farm United Reserves
-
-
Logan Metro Reserves
Finished
۱۲:۳۰
North Macedonia
Women League
ZFK AS Junajted Struga
۱
۰
FK Shkendija
Finished
۱۷:۳۰
Zfk Prilep
۵
۱
ZFK Recica Kumanovo
Finished
۱۷:۳۰
Thailand
League Cup
Chainat United FC
۲
۱
Thawi Watthana Samut Sakhon United FC
Finished
۱۳:۳۰
India
Jk Premier Ut League
JK Bank Academy
۰
۲
Real Kashmir Reserve
Finished
۱۳:۳۰
India
Punjab Super Division
Dalbir FA
۱
۱
Sant Baba Bhag Singh FA
Finished
۱۵:۳۰
Thailand
Thai League Championship
Customs Ladkrabang United FC
۱
۲
Lampang FC
Finished
۱۵:۳۰
Ayutthaya United FC
۴
۰
Navy Football Club
Finished
۱۶:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1
Hendek Spor Sakarya
۰
۱
1954 Kelkit Belediyespor
Finished
۱۶:۳۰
Belediye Kutahyaspor
۲
۱
Osmaniyespor FK
Finished
۱۶:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 2
68 Aksaray Belediyespor
۳
۰
Duzcespor
Finished
۱۶:۳۰
Hacettepe SK
۱
۱
Malatya Yesilyurt Belediyespor
Finished
۱۶:۳۰
China
Fa Cup
Meixian Qiuxiang
۱
۵
Henan Songshan Longmen
Finished
۱۶:۳۰
Dalian Professional
۲
۱
China
Finished
۱۶:۳۰
Albania
Kupa e Shqiperise
Korabi Peshkopi
۴
۱
FK Vora
Finished
۱۶:۳۰
KF Laci
۴
۰
Butrinti Sarande
Finished
۱۶:۳۰
Thailand
Thai League 1
BG Pathum United FC
۲
۱
Muang Thong United
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Cup Epsa (Athens Zone)
Anthoupoli
۰
۱
Chalandri
Finished
۱۷:۳۰
Agios Dimitrios FC
۱
۲
Elpida Ag Anargiron
Finished
۱۷:۳۰
Agia Eleousa
۴
۳
Iason
Finished
۱۷:۳۰
Aonf Attalos
۲
۳
Papagos
Finished
۱۷:۳۰
Ilisiakos FC
۰
۱
Kentavros Vrillision
Finished
۱۷:۳۰
Agioi Anargyroi
۲
۰
AO Ilion
Finished
۱۷:۳۰
Serbia
Serbia Cup
FK Radnik Surdulica
۲
۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
Finished
۱۷:۳۰
Northern Ireland
League Cup
Carrick Rangers
۰
۲
Coleraine FC
Finished
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید